Referenciák

"A Mentsük meg a Földet együtt Alapítvány egyik legfontosabb célkitűzése az ökológiai és klímavészhelyzet kezelése. Ennek érdekében aktívan részt veszünk a környezetvédelmi projektekben, és figyelemfelhívó kampányokat szervezünk a lakosság számára. Az üvegházhatású gázok csökkentése érdekében számos kezdeményezést támogatunk, például a fenntartható energiatermelést, a fenntartható közlekedést és a hulladékcsökkentést. A célunk, hogy közösen tegyünk azért, hogy a Föld élhető maradjon jövő nemzedékek számára is."

Klímatudatos közösség

"A Mentsük meg a Földet együtt Alapítvány kiemelkedő figyelmet fordít a faültetés fontosságára. Tudatosítani szeretnénk az emberekben, hogy a fák nemcsak esztétikai szempontból fontosak, hanem nagyon fontos szerepet játszanak az éghajlatváltozás mérséklésében is. Ezért számos faültetési akciót szervezünk városokban és falvakban, hogy segítsük a zöldterületek növelését és ezzel együtt a levegő minőségének javítását."

Ökológiai Lépések Mozgalma